Акушерство-гінекологія

 Познайомтесь з новим членом вашої родини та почніть ваш альбом вже сьогодні!

Ультразвукова діагностика раннього терміну вагітності  можлива при 4-5 днях затримки менструального циклу та має на меті встановлення локалізації  плідного яйця, діагностику одно- або багатоплідної вагітності, оцінку розмірів та життєздатності  ембріону, дослідження будови ембріону та екстраембріональних структур, діагностику ускладнень вагітності.

Терміном обов’язкового ультразвукового огляду на першому триместрі вагітності є 11-14 тиждень. Мета огляду – підтвердити  термін вагітності та виключити патологію плода.  Особлива увага приділяється  ехо-маркерам хромосомної патології плода , а саме  наявності, кількості  та довжині кісток носу, комірцевому простору, допплерівські криві у венозній протоці та ін.

акушерство02   акушерство01

Терміном обов’язкового  ультразвукового огляду  на другому триместрі вагітності  є 19-21 тиждень. Метою огляду є підтверження кількості плодів, положення та передлежання,вимірювання основних фетометричних показників та оцінка їх відповідності терміну вагітності,вивчення ультразвукової анатомії плода,  оцінка кількості навколоплідних вод. Локалізація, товщина та структура плаценти, вивчення анатомічних особливостей тіла, шийки матки та додатків.

акушерство04   акушерство03

Терміном обов’язкового  ультразвукового огляду  в третьому триместрі є 30-31 тиждень. Метою ультразвукового огляду в цьому терміні є визначення положення та передлежання дитини, виключення патології плоду. Визначення локалізації, структури та ступеню «зрілості» плаценти, кількості та якості навколоплідної  рідини. Важливо визначити біофізичний профіль плоду, що включає аналіз серцебиття,  рухів плоду, тонусу, дихальних рухів, кількості навколоплідної рідини.  Особливу увагу приділяють доплерометричній оцінці фетоплацентарного та матковоплацентарного кровоплину, а також кровоплину в середньомозковій артерії та аорті плоду.

акушерство05  акушерство06

До числа новітніх технологій, що застосовуються в медицині, слід віднести 3D та 4D ехографію. Ця ультразвукова технологія дозволяє створити  об’ємне  зображення  плода  та зображення в режимі реального часу  (RealTime4D).

Обстеження безпечне для матері і майбутньої дитини.

Медичний центр «Меділюкс» здійснює проведення ультразвукової пренатальної діагностики кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасної високоякісної медичної апаратури – системи Toshiba Aplio 500.