Інформація

    Історія діагностичного центру «Меділюкс» починається з 2010 року, коли група молодих лікарів зрозуміла, що рівень ультразвукової діагностики на той час не відповідає вимогам сучасної медичної думки. Саме тоді вирішили  створити у Вінниці  прогресивний  діагностичний заклад з надсучасними моделями ультразвукових сканерів провідних виробників. Центр надає принципово новий експертний рівень діагностики, гідно відповідаючий вимогам сьогодення.

    Були проведені консультації з лікарями клініцистами та лікарями УЗ-діагностами і обрано найкращий ультразвуковий сканер фірми “TOSHIBA” – світового лідера серед виробників у галузі. Апарат укомлектований всіма можливими датчиками та опціями, що дозволяло в повному обсязі використовувати його численні технічні можливості.

      Всі сканери центру мають найсучасніше, новітнє технічне забезпечення і всі апарати, що закуповуться, є флагманськими моделями серед існуючих на сьогодняшній день. З часом кількість апартів ультразвукової діагностики збільшилась до трьох. У “Меділюкс” знаходиться єдиний в Украіні апарат лазерної доплерівської флуометрії з функцією  визначення транскутанної напруги кисню в тканинах.  Тож впевнено заявляємо, що матеріально-технічна база діагностичного центру “Меділюкс” лише за 3 роки суттєво збільшилась і є найбільш досконалою у Вінницькій області в галузі ультразвукової діагностики.

    Спеціалісти “Меділюкс”, маючи великий досвід ще до початку роботи в нашій установі, удосконалювали свої навички на спеціалізованних внутрішньоукраінських та закордонних  практичних курсах, що дозволяє ім повноцінно використовувати всі  технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує фаховий рівень, відвідуючи всі можливі  наукові та практичні конференції  та має достатній досвід для виконання досліджень будь-якої складності.

    Основною метою створення і функціонування діагностичного центру “Меділюкс”  було і залишається  надання високоякісної діагностичної допомоги експертного рівня. Серед найважливих цілей – гармонійне співробітництво з лікарями-клніцистами, адже точна діагностика дозволяє їм розробляти найкращі схеми лікування.

Майже будь-яка діагностика проводиться у комплексі: окрім ультразвукового дослідження (УЗД) ще й аналіз крові, огляд у терапевта, магнітно-резонанасна томографія (МРТ), комппьютерна томографія (КТ), денсітометрія і таке інше.

Зрозуміло, МЕДІЛЮКС діє разом з партнерами: